Budsportcan z Turkovského lesa

Fotogalerie

Na této stránce, jak již mnozí z Vás správně tuší, se Vám chci představit také vizuálně. Páníček se o to pokusí nejenom fotografiemi, ale občas sem přidá i nějaké to video. Já vím, že jde o poměrně velké soubory, takže jejich stahování bude asi trvat déle, ale každopádně věřím, že bude stát za to si je prohlédnout. Zatím máme tyto ukázka natočeny dvě, časově je dělí zhruba 1 rok.

Ta první ukázka (cca 15 MB) je z léta 2004, kdy jsem měl asi 9 měsíců a právě jsme přecházeli z "řidítek" na rukáv. Jak uvidíte, vůbec mě to nerozhodilo a zákusy jsem měl pořádné.

Druhá ukázka (cca 21 MB) je z 29.6.2005 a já jsem poprvé kousal na někoho jiného než na Dana. Přijel se k nám na cvičák podívat Víťa Glisník - "PAN FIGURANT" , jehož jméno je ve sportovní kynologii pojmem. I když jeho doménou jsou převážně němečtí ovčáci, myslím si, že jsem uspěl a neudělal páníčkovi ostudu. Ostatně - posuďte sami.

Tak jde čas ...

Pro vážné zájemce tady mám připraven svůj životopis v obrazech. Jedná se o stránku plnou fotografií, seřazených chronologicky od současnosti zpět až k mému narození. Samozřejmě jsem nemohl zapomenout ani na své rodiče, pár jejich fotek najdete úplně na konci fotogalerie.

Pro ty, kteří nemají moc času, nebo nevlastní dostatečně rychlé připojení k internetu, tady mám pár vybraných fotek pro základní seznámení.

V běžném životě jsem úplně normální pes ...

Budsportcan z Turkovského lesa - život 1 Budsportcan z Turkovského lesa - život 2 Budsportcan z Turkovského lesa - život 3 Budsportcan z Turkovského lesa - život 4 Budsportcan z Turkovského lesa - život 5 Budsportcan z Turkovského lesa - život 6 Budsportcan z Turkovského lesa - život 7 Budsportcan z Turkovského lesa - život 8

Ale když vidím toho chlapa v těch divných kalhotách ...

Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 1 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 2 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 3 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 4 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 5 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 6 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 7 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 8 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 9 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 10 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 11 Budsportcan z Turkovského lesa - obrana 12

A umím to i na stopě a poslušnosti ...

Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 1 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 2 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 3 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 4 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 5 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 6 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 7 Budsportcan z Turkovského lesa - poslušnost, stopa 8

Nahoru ↑

Všechna práva vyhrazena, Petr Plaček © 2004 - 2008
 Autor a webmaster: Daniel Maček